Назад Сподели

Prodavam kuka vo Kozle

€ 150,000
Детали за станот
Опис
Se prodava kuka vo Kozle na glavna ulica ,vkupna povrshina na plac 240m2 izgradena povrshina 112m2(stara kuka)
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
112 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
20.07.2022
Локација
Адреса
Ul.Kozle 158a
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070272499
Viber
38970272499
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 150,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба