Назад Сподели

Izdavanje na stan

€ 259
Детали за станот
Опис
Dvosoben stan so 2 spalni sobi, sopstveno parno i parking
Станот
Се издава
Слободен од
11.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
67 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Нов
Објавен
11.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Kozle 18a
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070612998
€ 259
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба