Назад Сподели

Издавам нов наместен стан во Козле, Izdavam nov namesten stan vo Kozle

€ 379
Детали за станот
Опис
Издавам нов трособен наместен стан со два балкони во населба Козле, во близина на Германска амбасада, на две минути пеш од Детска градинка Пролет, Амбуланта Козле, Основно училиште Владо Тасевски и на 5 минути од Студентски Дом Гоце Делчев, Јаха Кемал Колеџ и Меѓународно основно училиште Нова и на 8 минути од Скопје Сити Мол.
Станот поседува три соби: Дневна со кујна, спална и детска соба. Станот е опремен комплет со нов мебел и комплет нови електрични уреди од програмата на Beko, Elektrolux, Kirby и инвертер клима Vivax модел АЕРИ, дополнително сопствено греење котел на струја со радиатори!

п.с Услов за издавање е Договор на минимум 12 месеци и два наеми однапред. Строго почитување на правила за куќен ред во Зградата !

Услов за издавање со посредништво од Агенции за недвижности е: Плаќање една половина одностно 50% од износ на месечна кирија по завршување на Договор.
Телефон. за контакт: 077917776


I am renting a new three-room furnished apartment with two balconies in the Kozle neighborhood, near the German Embassy, two minutes on foot from Prolet Kindergarten, Kozle Outpatient Clinic, Vlado Tasevski Primary School and 5 minutes from Gotse Delchev Student Dormitory, Jaha Kemal College and International Primary Nova school and 8 minutes from Skopje City Mall.
The apartment has three rooms: living room with kitchen, bedroom and children's room. The apartment is equipped complete with new furniture and a set of new electrical devices from the program of Beko, Elektrolux, Kirby and an inverter air conditioner Vivax model AERI, in addition, its own electric heating with radiators!

p.s. Condition for renting is a contract for a minimum of 12 months and two rents in advance. Strict compliance with house rules in the Building!

The condition for issuing with mediation by Real Estate Agencies is: Payment of one half or 50% of the amount of monthly rent after the conclusion of the Agreement.

Telephone. for contact: 077917776
Станот
Се издава
Слободен од
01.08.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2020
Реновиран
2023
Објавен
09.04.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул.Козле бр.108б
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
38977917776
€ 379
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба