Назад Сподели

Се издава

€ 240
Детали за станот
Опис
Се издава 
Трособен стан
Наместен
Втор кат
Полуреновиран
Две тераси, мала и проширена
Со парно
Без лифт
Во руските згради
Карпош 4
Вселив во јуни
Тел: +389 70 358 374
Станот
Се издава
Слободен од
01.06.2022
Соби
trosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
70 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1973
Реновиран
2017
Објавен
18.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Соле Стојчев 2 - 2/9
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070358374
Viber
38970358374
€ 240
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба