Назад Сподели

Se prodava stan vo Karposh 4

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se prosava stan vo Karposh 4 na prizemje, 95 m2, po imoten list, vo blizina na furnatata Specijal, pogoden za stambena i delovna namena.Stanot izleguva na dvete strani na zgradata. Ima dneven pretoj, 3 spalni, terasa od 18 m2 i podrum od 6 m2.
Priklucen na gratsko parno. Info 078 24 24 87
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
95 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
30.06.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Karposh 4
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078242487
Viber
38978242487
WhatsApp
38978242487
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба