Назад Сподели

Se prodava stan od 89 m2 vo Karpos 4

€ 94,000
Детали за станот
Опис
Se prodava stan od 89 m2 vo Karpos 4, na 3 sprat of vkupno 4 sprata, nema lift, 73m2 + 16 m2 prodolzena terasa (vo faza na legalizacija) + 4m2 podrum + 2m2 spaiz. Ima centralno greenje, so 2 klimi, novi prozori so roletni, nova tenda na terasata. Pozadi trgovskion Antiko vo ruskite zgradi, vo blizina na City Mall.
Станот
Се продава
Слободен од
01.09.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
89 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1973
Реновиран
2010
Објавен
17.09.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ul. Volgogradska 21
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
+31642872035
Viber
+31642872035
WhatsApp
+31642872035
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 94,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба