Назад Сподели

Просторен стан 96м2 со високи плафони

€ 115,000
Детали за станот
Опис

Лоциран на атрактивна локација, овој стан ви нуди можност да создадете удобен и топол дом.

Станот
Се продава
Слободен од
15.05.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
96 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1987
Реновиран
2015
Објавен
15.04.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Никола Парапунов 5/3М
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078436883
Viber
38978436883
WhatsApp
38978436883
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 115,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба