Назад Сподели

Се изнајмува гаража

MKD 3,500
Детали за станот
Опис
Зидана гаража во Карпош 2, во близина на Драмски се изнајмува
Станот
Се издава
Соби
garsonjera
Спални
1
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
24.09.2023
Локација
Адреса
Бранислав Нушиќ 10
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075465465
MKD 3,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба