Назад Сподели

Се издава стан во Карпош 2

€ 250
Детали за станот
Опис
Се издава стан трособен 56м2на приземје реновиран опремен  со комплет кујна ,парно бег,погоден за фирми канцаларии ординации становање .за подолг период слободен од 15 јули.
инф.моб 070 447796 Мио
Станот
Се издава
Слободен од
15.07.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
56 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2021
Објавен
27.06.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ул.Веселин Маслеша бр 1
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070447796
Viber
38970447796
€ 250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба