Назад Сподели

Extra stance na top lokacija MI-DA

€ 270
Детали за станот
Опис
Изнајмувам стан во комплекс МИ-ДА во Карпош 2 на ул.Илинденска во близина на факултетите Технолошки и Машински.
Станот е комплетно опремен кој располага со дневна,спална,вц,кујна и балкон.
Дневната и спалната се опремени со ЛЦД Телевизори.
Станот е на 1 спрат  со 40 м2 кој има прекрасен поглед кон булеварот.
Зградата е опремена со 2 лифта и видео надзор.
Загревањето е со клима инвертер,а зградата има одлична изолација,зима топло-лето ладно.
Централното парно во станот е исклучено.
Пред зградата има слободен паркинг без наплата.
Кујната е комплетно опремена со висока класа на апарати за домакинство со вградени елементи.
Цената е 270 евра месечно за подолг период.
Станот е вселив од февруари 2023 година.
Контакт тел. 070 610 965    Тони Велков
 
 
Станот
Се издава
Слободен од
01.02.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2012
Реновиран
2022
Објавен
04.01.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Бул. Илинденска 107/5
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070610965
Viber
38970610965
€ 270
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба