Назад Сподели

Се продава стан во Карпош 1

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава трособен стан во Карпош1 , после центар за странски јазици, 80 м² на високо приземје , со голема дневна и две спални, реновирано купатило , нови прозори, нови врати , сменета ел.инсталација како и водоводни цевки. Доколку сакате, може и со мебел. Станот е погоден и за деловен простор како и за ординации.  Има излез на двор со ~50м² кој е осигуран со видео надзор и цврсто заграден од двете страни.
На 50 метри има основно училиште и градинка, а во близина се центарот за странски јазици, зоолошка градина, градски парк и машински и технолошки факултет. 
Контакт 078/851-967 ЈеленаСе продава трособен стан во Карпош1 , после центар за странски јазици, 80 м² на високо приземје , со голема дневна и две спални, реновирано купатило , нови прозори, нови врати , сменета ел.инсталација како и водоводни цевки. Доколку сакате, може и со мебел. Станот е погоден и за деловен простор како и за ординации. Има излез на двор со ~50м² кој е осигуран со видео надзор и цврсто заграден од двете страни.
На 50 метри има основно училиште и градинка, а во близина се центарот за странски јазици, зоолошка градина, градски парк и машински и технолошки факултет. 
Контакт 078/851-967 Јелена
 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
80 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
28.08.2023
Локација
Адреса
Ул. Ивсн Аговски бр 13
Дополнителни информации
Мобилен
078851967
Viber
38978851967
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба