Назад Сподели

Се продава стан

€ 88,500
Детали за станот
Опис
Се продава двособен стан 59м2 во Карпош 1, на бул. Партизански Одреди. Станот опфаќа дневна соба, трпезарија и кујна, една спална соба, тоалет, тераса, со можност за користење надворешна лоџија. Станот се продава по цена од 1500€ од м2. 

Контакт: 070268515 и 078404866
Станот
Се продава
Слободен од
02.03.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
59 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
02.03.2023
Локација
Адреса
зградата на Симпо
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070268515
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 88,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба