Назад Сподели

Se prodava stan 64m2 vo Karpos 1

€ 120,000
Детали за станот
Опис
Се продава комплетно наместен стан 75м2 во Карпош 1 во близина на ОУ Христијан Тодоровски-Карпош. Станот располага со 3 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, тераса, бања и подрум.
➡️4/7 кат со лифт
➡️централно парно греење
➡️ориентиран И/З.
ш.1509
Цена:120.000 евра
кон.тел.076/220-528
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
26.01.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
076/220-538
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 120,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба