Назад Сподели

Izdavam prazen sprat od kukja na ul.Ruzveltova do zgradata na Canon,pogoden za kancelarii.

€ 500
Детали за станот
Опис
Izdavam prazen sprat od kukja na ul.Ruzveltova,do zgradata na Canon,pogoden za kancelarii.Prostorot e 100kv.ima dokument za prenamena vo deloven prostor,so 5 odvoeni sobi,kujna i toalet,klimatiziran.Greenjeto e na struja.Nema parking.
Станот
Се издава
Слободен од
26.01.2023
Соби
petsoben
Спални
5
Бањи
1
Квадратура
100 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Објавен
25.01.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ul.Franklin Ruzvelt br33
Дополнителни информации
Мобилен
070690552
Viber
38970690552
€ 500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба