Назад Сподели

Dvosoben stan na prv kat vo Karpos 1

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се издава или продава скоро реновиран и комплетно наместен двособен стан во Карпош 1 на прв кат на одлична локација.
Се наоѓа на 50 метри од Рузвелтова и Партизанска веднаш до полициската станица во Карпош 1.
Приклучен е на централно греење, е доста топол во зима со ниски сметки.
Станот е веднаш вселив и може да се види со договор.
Цената за продажба е по договор.
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2020
Објавен
09.04.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
071307381
Viber
0038971307381
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба