Назад Сподели

Nov stan vo gradba od 78m2 trosoben na 4/6 kata Ilinden

€ 850
Детали за станот
Опис
Se prodava nov stan vo gradba vo Naselba Ilinden od 78m2 na 4 kat/6 kata so dve spalni i dve kupatila. Zgradata ke bide gotova do kraj na 2022 god.
Ima list za predbelezuvanje.
Cena 850evra/m2
Tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Квадратура
78 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
05.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 850
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба