Назад Сподели

Stan vo gradba od 69m2 na petti kat so lift Gorce Petrov

€ 1,000
Детали за станот
Опис
Se prodava trosoben stan vo Gorce petrov od 69m2 na 5kat stanot se naoga kaj fudbalskiot stadion.Stanot ima list za predbelezuvanje moze i kredit da se podigne. Cena 1000 evra/m2
tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
69 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
06.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба