Назад Сподели

Се продава трособен стан во Ѓорче Петров до паркот

€ 73,000
Детали за станот
Опис
Се продава трособен стан 69м2 + 4м2 подрум делумно реновиран и многу сочуван на 3/4спрат без лифт .Се наога на најубава локација во Ѓорче Петров во близина на маркети, поликлиника ,пазар,парк ,игралиште.
Станот располага со дневна соба,трпезарија , кујна, две спални соби, купатило ,балкони подрум. Има големи можности за преуредување по желба на новиот сопственик,затоа вреди да се види.
Чист имотен лист .
телефон за контакт 071 344 606 Славка
Станот
Се продава
Слободен од
01.06.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
73 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1975
Објавен
27.06.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул Ѓорче Петров 26б
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070344606
Viber
38971344606
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 73,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба