Назад Сподели

Се продава стан во општина Ѓорче Петров

€ 58
Детали за станот
Опис
се продаваат стан во Ѓорче Петров од 50м2 подрум 10 м2 и паркинг. Станот се наоѓа на втори кат и е со имотен лист. 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
2012
Објавен
23.05.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ѓорче Петров
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071522324
Viber
38971522324
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 58
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба