Назад Сподели

Se prodava stan vo Hrom / Хром 66m2 za 950evra m2

€ 62,700
Детали за станот
Опис
Se prodava stan vo belite zgradi vo Hrom so dve spalni sobi,dnevna, toalet,balkon so spaiz, so vkupna povrsina od 66m2 i podrum od 6m2. 
Dodatno e kujnskata prostorija koja e 10m2 vo potkrovjeto i  e gratis. Prozorite vo stanot se  smeneti.Stanot e na 5ti kat posleden bez lift so cist pogled na Vodno..Cena 950 evra ili 62.700 evra.Cenata ne e fiksna, postoi moznost za dogovor.
Kontakt 076/220-528
sifra.1054
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
66 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
5
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
15.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Hrom
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076220528
Viber
38976220528
WhatsApp
38976220528
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 62,700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба