Назад Сподели

stan 84m2

€ 75,000
Детали за станот
Опис
Stanot se naoga vo mala zgrada na mirna lokacija so siroka ulica vo blizina na gradinka uciliste market i avtobuska stanica.
Raspoeed na stanot :
Dnevna so kujna
Spalni sobi 3
Banja + gostinsko wc 
Hodnik.
Podrum 16m2
Parking mesto
Italijanski plocki
Pvc 7 komorni
Blindor vlezna vrata
Energetska fasada/tranventinin
Objektot e so vkupno 4 stana 
1 kat 84m2
75 000 €
tel 070 204 900
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
84 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
15.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ѓурчин Кокале
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070204900
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 75,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба