Назад Сподели

Се продава стан

€ 52,000
Детали за станот
Опис
Се продава двособен стан 52 м2, балкон 5 м2 и подрум од 7 м2 на југоисточна страна на втори кат во зграда П+4+ПП на одлична локација во Ѓорче Петров во близина на црквата, поликлиниката, пазарот и паркот. Цена 52.000 евра. Контакт телефони 075 378 920 и 077 922 969
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
52 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1985
Објавен
21.07.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Шидска 12
Дополнителни информации
Мобилен
075378920
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 52,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба