Назад Сподели

Stan apartman kratok dneven Prestoj краток престој дневен

MKD 1,300
Детали за станот
Опис
Се изнајмува Стан од 38 квадрати на 9 кат со два лифта во модерен- индустриски стил комплетно опремен со нов мебел и целосно реновиран,За краток и подолг престој(по договор), на самиот почеток на Парк Гази Баба,населба Железара. Станот е опремен за престој на две лица, или индивидуален престој.
-бесплатен паркинг ✅
-телевизија ✅
-интернет wi-fi ✅
-парно ✅
-клима уред ✅
- пушење цигари ✅
-миленици животни❌
-кафе,води ✅
Краток престој
3часа-1300 ден.
Преноќување (20:00-10:00)-1700ден
24 часа -2000 ден
+389 75252292
Станот
Краток престој
Слободен од
07.04.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2024
Објавен
07.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
075252292
Viber
+38975252292
Услови за заем
Износ на кредитот
MKD
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
MKD 1,300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба