Издавам еднособен стан

MKD 8,000
Детали за станот
Опис
Издавам еднособен стан, погоден за студенти и вработени лица што не се од Скопје. 3 кревета, има парно, ТВ и интернет вклучени во цената. Посебно се плаќаат комуналии.
Станот
Се издава
Слободен од
26.10.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
34 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1972
Реновиран
2010
Објавен
26.10.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Коце Металец 35б
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070364418
MKD 8,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба