Назад Сподели

Се продава стан во Маџари-Термо со гаража и подрум

€ 1
Детали за станот
Опис
Продавам стан во Маџари на Термо во ниските згради кај градинката. Станот е на 1 кат од можни 2 со површина 51м2, гаража со површина од 18м2 (со вода, струја,и канал со алуминиумска врата), подрум 5м2.. Ориентација Исток                                             
За подетални информации 076/404-505
Цена 56.000 Евра
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
51 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1975
Објавен
23.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Карл Либнехт
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076404505
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба