Назад Сподели

Stanovi vo gradba so razlicni kvadraturi sproti Fon fakultet

€ 1,250
Детали за станот
Опис
Se prodavaat stanovi vo gradba so razlicni kvadraturi i na razni spratovi. Stanovite se vo gradba , gotovi ke bidat vo dekemvri 2023 god.Ima list za predbelezuvanje moze i kredit da se podigne. Na slikite vo oglasot imate skici i kvadraturi na stanovite.
Cena 1250 evra/m2
Isto ima i parkinzi pod zgrada po 5000 evra
Tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
06.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба