Stan vo izgradba od 65m2 trosoben na 7/10 kata

€ 1,200
Детали за станот
Опис
Stanot e vo gradba se naoga kaj Mercedes opstina Gazi Baba. Stanot e 65m2 na 7 /10 kata trosoben so dve spalni i golema dnevna. Orjentacija na stanot e severo zapad otvoren pogled.
Za vseluvanje kraj na 2023 god.Ima list za predbelezuvanje moze preku banka da si podignete kredit.
Cena 1200 evra/m2 so platen danok i provizija
Tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
05.04.2023
Локација
Адреса
Gazi Baba- Mercedes
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба