Назад Сподели

East Gate Living - B1

Цена по договор
Детали за станот
Опис

ПОЧНЕТЕНОВ СТИЛ НА ЖИВЕЕЊЕ

Замислете утра опкружени со раскошно зеленило, да имате се што посакувате на само чекор од вас и да бидете дел од новиот урбан ритам на градот.

 

53 Станови 1+1 - Од 46м2 до 53м2

78 Станови 2+1 - Од 69м2 до 75м2

30 Станови 3+1 - 98m2

 

- 672 СТАНБЕНИ ЕДИНИЦИ

- 25.000 mЗЕЛЕНА ПОВРШИНА

- 20 ТИПА НА УНИКАТНИ СТАНОВИ

- 50m РАСТОЈАНИЕ МЕЃУ ЗГРАДИ

- ИГРОТЕКА

- ПЕШАЧКА ЗОНА

- 785 ПАРКИНГ МЕСТА

 

Контакт

АРИФ - 071 86 86 07

ДОНИ - 071 31 90 90


contact@akinvest.mk
https://akinvest.mk/
https://eastgateliving.mk/en/building/b1/
 
Станот
Се продава
Соби
poveke-soben
Спални
3
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
15.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Беласица 2, Скопје
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071868607
Viber
38971868607
WhatsApp
38971868607
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба