Назад Сподели

Za prodazba ili zamena za stan

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se prodava trosobna baraka so dvosobna dogradba (dva zasebni stana) i 500 kvadrati dvor, na ul. Palmiro Toljati, vo neposredna blizina na Velkovo meanche, informacii na tel 070 265 815 so mozhnost za zamena za stan vo Novo Lisice, Aerodrom. K,Voda so vasha doplata, stan do 50 kvadrati
Станот
Се продава
Слободен од
04.05.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
04.05.2022
Локација
Адреса
Palmiro Toljati
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070265815
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба