Назад Сподели

СЕ КУЌА ВО ЧЕНТО

€ 1
Детали за станот
Опис
ШИФРА - 2789 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧЕНТО ОД 335 М2 ПР+1 , ПЛАЦ 584 М2 , ЕДИНЕЧНА , СОПСТВЕНО ПАРНО , ГАРАЖА , ПОВРЗАНО СО НАДВОРЕШНИ СКАЛИ , ПРАЗНА МОЖЕ И НАМЕСТЕНА , ВЕДНАШ ВСЕЛИВА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ 075/496-670 075278-789
- https://mileniumkom.mk
- instagram - agencija_mileniumkom
- facebook pages - mileniumkom
Станот
Се продава
Соби
petsoben
Спални
4
Бањи
3
Балкони
4
Квадратура
335 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
06.02.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ченто
Дополнителни информации
Мобилен
075278789
Viber
075278789
WhatsApp
38975496670
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба