Назад Сподели

Se prodava stan vo kukja

€ 60,000
Детали за станот
Опис
Početok na Čento, vo kukja na prvi sprat, poseben vlez,3 spalni sobi terasa, 94m2, podrum 11m2,renoviran, so kujna, klima, spalna, se prodava za 60 000eur,bez tovari
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
94 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1999
Реновиран
2018
Објавен
24.09.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Anton popov
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075465465
Viber
38975465465
WhatsApp
389465465
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 60,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба