Назад Сподели

Издавам соби со кујна и купатило

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Издавам соби со кујна и купатило во н.Ченто
Станот
Се издава
Соби
ednosoben
Спални
1
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
28.02.2023
Опрема
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Трајко Китанчев б.28
Дополнителни информации
Мобилен
076990062
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба