Trosoben stan od 71m2 vo East Gate na 6/9 kata vo gradba

€ 1,550
Детали за станот
Опис
Se prodava trosoben stan vo Avtokomanda vo East Gate od 71m2 na 6/9 kata stanot e trosoben so prekrasen raspored. Ima dve spalni i dve kupatila.
So prekrasen pogled.Ima i graza pod zgrada od 13m2 na vtoro nivo cena 8000 evra.
Stanot ima gradsko parno i lift.
Ima list za predbelezuvanje.
Cena 1550 evra/m2
Tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Квадратура
71 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
05.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,550
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба