Назад Сподели

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL.

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL.
Вкупна корисна површина од 179m2
Деловниот простор поседува:
-Рецепција
- централен систем за климатизација (ВРФ) високо енергетски објект со ниски трошоци за загревање и ладење
-Сопствен паркинг
-24/7 видео надзор и патролно обезбедување
-два лифта (еден панорамски лифт)
Деловниот простор располага со 6 канцеларии,опремена кујна,два тоалети М и Ж,
Достапот до деловниот простор е брз,наутро брзо се стигнува до него без гужви како од централните градски подрачја така и од периферијата на Скопје, исто така брз излез од градот кон автопат, лесен е за пристапот и за странци луѓе што не го познаваат градот.+38972228376
Станот
Се издава
Соби
poveke-soben
Спални
6
Бањи
2
Квадратура
179 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2021
Објавен
28.02.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Internacionalni Brigadi 15, Skopje 1000
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
+38972228376
Viber
+4366303303223
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба