Назад Сподели

Се издава стан во Автокоманда

€ 220
Детали за станот
Опис
Се издава целосно реновиран стан од 54м2 во Автокоманда. На втор спрат, со лифт. Има целосно опремена кујна и е со централно греење. Се издава исклучиво на долг рок. Цена по договор. Тел.078-397-049
​​​​​
Станот
Се издава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
54 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2024
Објавен
02.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
078397049
Viber
078397049
€ 220
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба