Назад Сподели

Se prodava stan vo Avtokomanda

€ 69,700
Детали за станот
Опис
Prodavam stan vo Avtokomanda 72 kvadrati na prizemje
Tel: 072213943
Станот
Се продава
Слободен од
01.01.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
72 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југ
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2020
Објавен
07.11.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ташко Караџа
Дополнителни информации
Мобилен
072213943
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 69,700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба