Назад Сподели

Стан за издавање во Центар

€ 320
Опис
Издавам нов стан во Центар (улица Јосиф Јосифовски Свештарот 35А кај Црвен Крст, до главниот влез на гимназија Корчагин) погоден за деловен простор.
Станот е 70 метри квадратни, со тоалет, вц, кујна поврзана со дневната просторија, две соби, балкон и паркинг место (подземна гаража).
Станот се наоѓа на четврти кат (има лифт).
Греење: приватно парно и инвертер клима. 
Месечната кирија 320 еур (цената не е фиксна и зависи од времетраењето на склучување на договорот).
Контакт:
Коле 075/495-107
Анета 075/544-170
Станот
Се издава
Слободен од
12.04.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
70 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Објавен
11.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Ул. Јосиф Јосифовски Свештарот бр. 35А
Expand Map
Мобилен
075495107
Viber
38975495107
€ 320
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба