Се издава реновиран стан во центар

Цена по договор
Опис
Се издава реновиран стан во Скопје-Центар, веднаш до Тутунски комбинат (Кула "Купи Алат"). Станот се состои од две спални соби, дневна со трпезарија и кујна, посебен гардеробер, две тераси и wc. Активен приклучок на градско парно и клима уреди во секоја просторија. 
Цена по договор.

Контакт Александар : 075400322
Ана: 078203665
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2022
Соби
Трособен
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
70 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
10
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2017
Објавен
29.06.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
11 октомври 125/56
Expand Map
Мобилен
078203665
Viber
38978203665
WhatsApp
38978203665
Цена по договор
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба