Se izdava garsonjera

€ 200
Опис
Se izdava garonjera zad Katolichka Crkva, ul. Roza Luksemburg. Kompletno opremena na prv kat, slobodna od oktombri.
Cena 200 euro. Kontakt 070 208 464
Станот
Се издава
Слободен од
01.10.2022
Соби
Гарсоњера
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
11.09.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Roza Luksemburg
Expand Map
Мобилен
070208464
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба