Назад Сподели

Стан, спрат од куќа со двор

Цена по договор
Опис
Стан на прв спрат од куќа со двор. Површина 105 м2 плус 12 м2 магацински простор кој што може да се користи како архива, Се издава празен но опремен со кујна . Погоден за канцеларија или живеење. Последните три години станот се користи како канцеларија за проект финансиран од донатор. Има две големи соби плус уште една голема просторија делива на две, кујна, остава, купатило и веранда застаклена. Дворот е заеднички. Просторот се ослободува од 1-ви Мај. За заинтересирани клиенти достапни се контатки за препораки од просторот од сегашните и други закупци
Станот
Се издава
Слободен од
02.05.2022
Соби
cetirisoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
105 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2017
Објавен
12.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Мирослав Крлежа 63
Expand Map
Мобилен
070268942
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба