Назад Сподели

Se izdava garsonjera vo Debar maalo

Цена по договор
Опис
Se izdava garsonjera na visoko prizemje vo Debar maalo od 22m2. Istiot raspolaga so nova (termopan) vrata, poden laminat, novi PVC prozorci, zastitna (mobilna) resetka, celosna kujna, i toalet so bojler i tus.
Cena po dogovor.
Станот
Се издава
Слободен од
01.03.2024
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
22 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
1996
Реновиран
2022
Објавен
23.02.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Црвена Вода 44
Expand Map
Мобилен
071257076
Viber
071257076
WhatsApp
071257076
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба