Назад Сподели

se izdava ednosoben stan

MKD 5,000
Детали за станот
Опис
se izdava ednosoben stan vo butel1 ...dogradba so poseben vlez....pogodno za samica ...cena 5000 denari
Станот
Се издава
Слободен од
10.09.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2000
Реновиран
2000
Објавен
07.09.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ho Shi Min 167 br 167
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078311849
Viber
38978311849
MKD 5,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба