Назад Сподели

Prodavam stan

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Prodavam stan vo naselba Butel 46m2+terasa9m2+podrum 4m2
tel.za kontakt 076408880
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
48 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2008
Реновиран
2008
Објавен
17.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ul.Bosna i Hercegovina br31 kula 4 stan1
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076408880
Viber
38976408880
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба