Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје за издавање, гарсоњери

listing
 • listing

 • MKD 1,600 36 m² garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 16.01.2024
Се бара за изнајмување стан до 130 евра
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.10.2023
Се изнајмува гаража
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.09.2023
Гарсоњера
 • Гарсоњера

 • € 180 26 m² garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 05.02.2023
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба