Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје за продажба

Стан 33 м2
 • Стан 33 м2

 • € 1,620 33 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 27.04.2024
Стан во Порта Влае
 • Стан во Порта Влае

 • € 150,000 92 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 28.03.2024
Продавам стан
 • Продавам стан

 • € 140 84 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 18.03.2024
Prodavam kuka vo nas vlae
 • Prodavam kuka vo nas vlae

 • € 400,000 300 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 16.02.2024
Se prodava…!!!
 • Se prodava…!!!

 • € 74,400 31 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.01.2024
Stan na vodno
 • Stan na vodno

 • € 230,000 177 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 06.01.2024
Kupuvam Garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 17.12.2023
Нови и ексклузивни станбени објекти во Скопје, населба Жданец, општина Карпош.
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 12.12.2023
Se prodava stan vo Kapistec
 • Se prodava stan vo Kapistec

 • € 100,000 51 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 14.11.2023
Пролет
 • Пролет

 • € 80,000 60 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 30.10.2023
Baram mal stan ili garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.10.2023
Se prodava stan vo kukja
 • Se prodava stan vo kukja

 • € 60,000 94 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 24.09.2023
Se prodava Stan
 • Se prodava Stan

 • € 60 32 m² ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 14.07.2023
Се продава стан во Козле
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 11.07.2023
Мичурин
 • Мичурин

 • € 144,000 120 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 10.07.2023
garsonjera
 • garsonjera

 • € 20 40 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.06.2023
Se prodava stan vo Kozle
 • Se prodava stan vo Kozle

 • По договор 143 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 05.06.2023
Stan Hipodrom 58m2
 • Stan Hipodrom 58m2

 • По договор 58 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2023
Se prodava stan kaj Katolicka
 • Se prodava stan kaj Katolicka

 • € 1,500 56 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.03.2023
Stan vo Gorce 38m2
 • Stan vo Gorce 38m2

 • € 41,800 38 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 07.03.2023
Се продава стан
 • Се продава стан

 • € 88,500 59 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 02.03.2023
Stan vo Hipodrom 60 m2
 • Stan vo Hipodrom 60 m2

 • € 870 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 01.03.2023
Prodavam stan 62m2
 • Prodavam stan 62m2

 • € 59,500 62 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 13.02.2023
СЕ КУЌА ВО ЧЕНТО
 • СЕ КУЌА ВО ЧЕНТО

 • € 1 335 m² petsoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 06.02.2023
prodavam 57 kvadrati stan
 • prodavam 57 kvadrati stan

 • € 45,000 57 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 28.01.2023
Се продава
 • Се продава

 • € 68,000 74 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.01.2023
SE prodava ili Izdava
 • SE prodava ili Izdava

 • По договор 55 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.12.2022
Garsonjera
 • Garsonjera

 • € 55,000 29 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 09.12.2022
Stan vo Skopje-Centar.
 • Stan vo Skopje-Centar.

 • По договор 71 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 03.11.2022
Prodazba na stan
 • Prodazba na stan

 • € 35,000 32 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.10.2022
Продажба на стан
 • Продажба на стан

 • € 105,000 100 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.09.2022
Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom
 • Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom

 • € 56,000 45 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 12.09.2022
Prodavam namesten stan
 • Prodavam namesten stan

 • По договор 100 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.09.2022
Станови Ѓорче Петров
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 31.08.2022
Prodavam kuka vo Kozle
 • Prodavam kuka vo Kozle

 • € 150,000 112 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.07.2022
Se prodava stan vo Karposh 4
 • Se prodava stan vo Karposh 4

 • По договор 95 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 30.06.2022
Za prodazba ili zamena za stan
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2022
Ednosoben Stan
 • Ednosoben Stan

 • По договор 37 m² ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 19.04.2022
Stan na Dzon Kenedi
 • Stan na Dzon Kenedi

 • € 75,000 85 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 18.04.2022
Prodavam stan
 • Prodavam stan

 • По договор 48 m² ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 17.04.2022
East Gate Living - B1
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.04.2022
stan 84m2
 • stan 84m2

 • € 75,000 84 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба