Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје за издавање

Stan za ubav zivot
 • Stan za ubav zivot

 • € 480 85 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.05.2024
Se izdava stan
 • Se izdava stan

 • MKD 20,000 70 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.05.2024
SE IZDAVA STAN...
 • SE IZDAVA STAN...

 • € 400 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 19.03.2024
SE izdava stan
 • SE izdava stan

 • € 250 43 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 17.03.2024
Izdavam prostor
 • Izdavam prostor

 • € 500 110 m² poveke-soben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 25.01.2024
Izdavam stanovi
 • Izdavam stanovi

 • По договор 66 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.01.2024
listing
 • listing

 • MKD 1,600 36 m² garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 16.01.2024
Барам стан за канцеларија
 • Станот
  Се издава
 • 07.01.2024
izdavanje
 • izdavanje

 • € 400 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
 • 10.12.2023
Kratok i dolg prestoj
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 09.12.2023
Luksuzen Stan Crnice
 • Luksuzen Stan Crnice

 • По договор 67 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 05.12.2023
Се бара за изнајмување стан до 130 евра
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.10.2023
Се изнајмува гаража
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.09.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 350 67 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2023
Deloven prostor
 • Deloven prostor

 • € 500 73 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.09.2023
Potreban manji stan
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 17.08.2023
Izdavam
 • Izdavam

 • € 300 49 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.08.2023
se izdava stan vo Kapistec
 • se izdava stan vo Kapistec

 • € 200 36 m² ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.07.2023
Se izdava stan vo Micurin
 • Se izdava stan vo Micurin

 • € 350 68 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.07.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 150 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 1 40 m² ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 1 40 m² ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 25.06.2023
Se izdava kuka 50m2
 • Se izdava kuka 50m2

 • MKD 8,000 50 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.06.2023
Se izdava stan vo karpos 1
 • Se izdava stan vo karpos 1

 • По договор 65 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 09.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 1 40 m² ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 29.05.2023
Издавам соби со кујна и купатило
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 28.02.2023
Izdavam stan 300 eu
 • Izdavam stan 300 eu

 • € 300 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.02.2023
Se izdava luksuzno opremen stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 12.02.2023
Гарсоњера
 • Гарсоњера

 • € 180 26 m² garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 05.02.2023
Sprat od kuka vo Trnodol
 • Sprat od kuka vo Trnodol

 • € 450 80 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.11.2022
Se izdava stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.10.2022
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • По договор 40 m² ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.09.2022
se izdava ednosoben stan
 • se izdava ednosoben stan

 • MKD 5,000 40 m² ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2022
Се издава
 • Се издава

 • По договор 40 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.06.2022
Се издава
 • Се издава

 • € 240 70 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.04.2022
Se izdava
 • Se izdava

 • € 600 100 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.04.2022
Izdavam stan vo aerodrom
 • Izdavam stan vo aerodrom

 • По договор 59 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 14.04.2022
Se izdava stan vo Cеntar
 • Se izdava stan vo Cеntar

 • € 200 47 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 14.04.2022
Izdavanje
 • Izdavanje

 • € 250 62 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 14.04.2022
Izdavanje na stan
 • Izdavanje na stan

 • € 259 67 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 11.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба