Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје за краток престој

kupuvam stan Crniche,Przino,Kisela Voda, Vodno
 • Станот е за
  Краток престој
 • 28.01.2024
стан за краток престој
 • Станот е за
  Краток престој
 • 26.07.2023
издавам стан за краток престој
 • Станот е за
  Краток престој
 • 16.07.2023
Kratok prestoj STAN vo Micurin
 • Kratok prestoj STAN vo Micurin

 • € 30 122 m² trosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 21.05.2022
studio
 • studio

 • По договор 38 m² ednosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 08.05.2022
Dneven prestoj
 • Dneven prestoj

 • € 20 32 m² garsonjera
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 20.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба