Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје трособни

Stan za ubav zivot
 • Stan za ubav zivot

 • € 480 85 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.05.2024
Se izdava stan
 • Se izdava stan

 • MKD 20,000 70 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.05.2024
Стан во Порта Влае
 • Стан во Порта Влае

 • € 150,000 92 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 28.03.2024
Барам стан за канцеларија
 • Станот
  Се издава
 • 07.01.2024
Пролет
 • Пролет

 • € 80,000 60 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 30.10.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 350 67 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2023
Deloven prostor
 • Deloven prostor

 • € 500 73 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.09.2023
Se izdava stan vo Micurin
 • Se izdava stan vo Micurin

 • € 350 68 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.07.2023
Se izdava stan vo karpos 1
 • Se izdava stan vo karpos 1

 • По договор 65 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 09.06.2023
Stan Hipodrom 58m2
 • Stan Hipodrom 58m2

 • По договор 58 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2023
Se izdava luksuzno opremen stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 12.02.2023
Се продава
 • Се продава

 • € 68,000 74 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.01.2023
Sprat od kuka vo Trnodol
 • Sprat od kuka vo Trnodol

 • € 450 80 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.11.2022
Stan vo Skopje-Centar.
 • Stan vo Skopje-Centar.

 • По договор 71 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 03.11.2022
Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom
 • Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom

 • € 56,000 45 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 12.09.2022
Prodavam namesten stan
 • Prodavam namesten stan

 • По договор 100 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.09.2022
Prodavam kuka vo Kozle
 • Prodavam kuka vo Kozle

 • € 150,000 112 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.07.2022
Kratok prestoj STAN vo Micurin
 • Kratok prestoj STAN vo Micurin

 • € 30 122 m² trosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 21.05.2022
Za prodazba ili zamena za stan
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2022
Се издава
 • Се издава

 • € 240 70 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.04.2022
Se izdava
 • Se izdava

 • € 600 100 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба