Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје повеќесобни

Prodavam kuka vo nas vlae
 • Prodavam kuka vo nas vlae

 • € 400,000 300 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 16.02.2024
Izdavam prostor
 • Izdavam prostor

 • € 500 110 m² poveke-soben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 25.01.2024
Нови и ексклузивни станбени објекти во Скопје, населба Жданец, општина Карпош.
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 12.12.2023
Мичурин
 • Мичурин

 • € 144,000 120 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 10.07.2023
East Gate Living - B1
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба