Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје гарсоњери

listing
 • listing

 • MKD 1,600 36 m² garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 16.01.2024
Se prodava…!!!
 • Se prodava…!!!

 • € 74,400 31 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.01.2024
Kupuvam Garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 17.12.2023
Се бара за изнајмување стан до 130 евра
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.10.2023
Се изнајмува гаража
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.09.2023
garsonjera
 • garsonjera

 • € 20 40 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.06.2023
Гарсоњера
 • Гарсоњера

 • € 180 26 m² garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 05.02.2023
Garsonjera
 • Garsonjera

 • € 55,000 29 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 09.12.2022
Prodazba na stan
 • Prodazba na stan

 • € 35,000 32 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.10.2022
Dneven prestoj
 • Dneven prestoj

 • € 20 32 m² garsonjera
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 20.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба